درباره ما


درباره ما


سوسیس و کالباس از کاملترین مواد غذایی است که به سهولت در دسترس جامعه قرار می گیرد تاریخچه دقیقی از سوسیس و کالباس در دسترس نمی باشد ولی ایرانیان اولین ملتی بودند که در زمان هخامنشیان ، گوشت را با آرد می پختند و در روده های تمیز شده حیوانات وارد و به عنوان جیره سربازان در جنگها استفاده می نمودند.
شرکت فرآورده های گوشتی ساتگین با نام تجاری جاموس واقع در استان البرز ، شهرستان نظر آباد ، شهرک صنعتی سپهر پس از دریافت مجوز لازم تاسیس ، پروانه های ساخت انواع سوسیس و کالباس شروع به فعالیت نمود. مسئولین شرکت از همان ابتدا با پیروی از کلمه ساتگین که در لغت نامه دهخدا به معنی مطلوب و مرغوب آمده تصمیم گرفتند که با تهیه و نصب ماشین آلات مدرن ، دعوت به همکاری از متخصصین صاحب نام در امور غذا و مواد غذایی و تاسیس آزمایشگاهی استاندارد و مجهز و تهیه بهترین و مرغوبترین مواد اولیه در تهیه و تولید انواع سوسیس و کالباس با نام تجاری جاموس به معنی گاومیش با کیفیت بالا اقدام و به بازار عرضه نمایند.

 

این شرکت برای اعتماد بیشتر شمامصرف کنندگان محترم ، شما را به بازدید از روند تولید در کارخانه دعوت می نماید. ساتگین واقعی را فقط با آرام تجاری جاموس تهیه نمایید و هیچ یک از برندهای دیگر به غیر از برند جاموس با نام ساتگین معتبر نمیباشد.